Aktualizace Czech Soccer Manager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Podzim 2018] Oficiální aktualizace Podzim 2018 [Download] verze 2.0.0.

Goto down

[Podzim 2018] Oficiální aktualizace Podzim 2018 [Download] verze 2.0.0. Empty [Podzim 2018] Oficiální aktualizace Podzim 2018 [Download] verze 2.0.0.

Příspěvek pro Nezmar 30.12.18 11:47

Oficiální aktualizace Podzim 2018


verze 2.0.0

Po neúspěchu loňské podzimní aktualizace, způsobeném mimo jiné velkými změnami a svým způsobem také rozpadem a vyčerpáním původního autorského týmu, přichází konečně podzimní aktualizace 2018. Je nutné říci, že i tato aktualizace vznikla hlavně zásluhou úzké skupiny nadšenců se stále omezenějšími časovými možnostmi a je otázkou, nakolik bude tento stav do budoucna udržitelný.

Informace

Pokud se podíváme na statistiky, čítá tento update 61 hratelných lig, 930 týmů a 22749 hráčů. Oproti posledním oficiálním aktualizacím jde o drobný pokles, zmizely některé méně významné soutěže a také většina mimoevropských, které už vzhledem ke stavu autorského týmu nebylo možné zrealizovat. Poprvé v historii oficiálních aktualizací se naopak můžete těšit na nejvyšší soutěž Bosny a Hercegoviny.

Soupisky jsou aktuální ke dni 9. 9. 2018, nevylučujeme ovšem drobné změny po dohodě autorů při pozdějším přestupu či kvůli pozdějšímu angažování volných hráčů.

Téměř všechny týmy mají v rozestavení dresy, v některých jednotlivých případech se nám je bohužel nepodařilo zajistit, a tak je tým jako dříve vybaven zmenšeným logem. Kvůli hratelnosti jsme byli rovněž nuceni sáhnout k úpravám struktury a obsazení některých soutěží především v postsovětském prostoru. Jelikož naše snahy přizpůsobit evropské poháry jejich nové struktuře už značně narážejí na limity celé hry, nebylo rovněž možné zařídit např. nové přesuny z nižších předkol CHL do EL. Hodnocení některých b-týmů byla z důvodů hratelnosti cíleně snížena.

K updatu jsou připojeny i zdrojové soubory neligových týmů (OET/OST), určené hlavně pokročilejším uživatelům, kteří by si chtěli dodělat chybějící soutěže. V těchto případech jsme ochotni poskytnout další pomoc. Případně, pokud by se dodělků sešlo více a v patřičné kvalitě, zorganizovat i oficiální doplnění updatu. Dotyčný by se mohl stát členem autorského týmu.

Přiložen je také seznam kódů pro autory scénářů.

Aktualizace prošla důkladným testováním. V případě funkčních chyb, které by přesto unikly naší pozornosti a blokovaly celou hru, zaručujeme rychlé opravné vydání, jak tomu ostatně bylo v posledních letech. Než budete hlásit chyby, věnujte pozornost výčtu, hlavně pak obvyklým potížím – například konflikt s McAfee  => https://csmupdate.forumczech.com/t34-problemy-a-chyby-v-csm

Autoři aktualizace

Správce aktualizace: Jan Chleboun
Soupiskáři: Martin Dvořák, Lukáš Heger, Marek Hes, Pavel Holešinský, Juraj Kováč, Dimitrij Kovalčuk, Marek Krejča, Patrik Lietavec, Jakub Marek, Ondřej Pavlík, Jiří Plachta, Radim Pospíšil, Pavel Prchlík, Paťo Sobusta.
Zvláštní poděkování patří samozřejmě tvůrci hry Petru Vašíčkovi, Jindřichu Novotnému za jeho rady a různé drobnosti, a také Addiemu Fadrnému, bez jehož původních soupisek by vydání aktualizace v tomto rozsahu a časovém horizontu vůbec nebylo možné.

Download / Stažení aktualizace

Hra s již vloženou aktualizací, tzv. portable verze - rozbal a hraj.

LINK:
CSM a Ofic. aktualizace Podzim 2018 v2.0.0
ZIP 212 MB

Ulož.to
Odkaz


Obsahuje
Hru Czech Soccer Manager
Oficiální aktualizaci Podzim 2018 v 2.0.0
Prohlížeč kariér
Všechny editory a návody ke hře (složka editor)
Soupisky týmů OET/OST (složka editor/jine)
Kódy pro scénáře
4 aktualizované/nové scénáře: Lesk ligy, Stadion Za Lužánkami, Severská fotbalová akademie a Stavitel stadionů od Marka Krejči.

Instalace


Co se staženým souborem?
ZIP nebo RAR archiv vybalte/extrahujte (Windows umí již v základu, případně programy WinRAR, 7-zip, ...) např. na Plochu, zapněte hru a hrajte.
Vyhněte se extrakcím do složek Program Files a/nebo Windows i dalším složkám v nich. Doporučené je např. C:\Hry\CSM\Podzim18
Veškeré ukládání (save, screen, kariéra) hra stále v základu nabízí do Dokumentů.
Pokud máte na Ploše či jinde zástupce pro CSM, tak ten pravděpodobně nevede na tuto verzi a aktualizaci. Z EXE souboru umístěného ve složce se hrou si musíte udělat nového zástupce a toho umístit kam chcete.

Co je to hash aktualizace a jak jej zjistit?
Hash nebo také kód aktualizace je zdánlivě náhodný shluk znaků, který ale určuje jedinečnost sestavení aktualizace. Využíváno je především pro potřeby turnajů, protože hra uložená pod jedním hashem nelze spustit pod hrou s rozdílným hashem. Zabraňuje se tak manipulaci s hrou u jednotlivých účastníků turnaje a zajišťuje, že mají všichni stejnou verzi hry. Jakákoli změna ve složce "update" způsobí změnu hashe.

Přibližně vlevo uprostřed herní obrazovky naleznete text "Sezóna 2018/2019" nebo jiný podle toho, jak daleko již ve hře jste.
Proveďte na něj velmi pomalý dvojklik. Při správném provedení se zobrazí hash aktualizace.
Hash pro Oficiální aktualizaci Podzim 2018, verze 2.0.0 je: 1D3501A6FD0ABF1C9D7B37A90B0762

Neručíme za funkčnost hry v případě hráčských úprav a/nebo jiného hashe.


https://csmupdate.forumczech.com/t386-podzim-2018-chyby-v-aktualizaci <= Našel jsi v aktualizaci nějaká chybu? Řekni nám o ni a pokusíme se ji příště napravit.
https://csmupdate.forumczech.com/t387-podzim-2018-hodnoceni-hracu <= Představuješ si hodnocení některých hráčů jinak? Poděl se o svůj názor.


Chceš se stát členem týmu tvořící oficiální aktualizaci? Chceš nabídnout další stát a/nebo ligu do hry? Myslíš, že bys nějakou současnou ligu udělal lépe? Zkus se k nám přidat. Více info >>ZDE<<


Vyzkoušej si svůj trenérský um proti jiným hráčům => Hraj CSM full Cup!


Nejčastější problémy, které jako tvůrci neovlivníme  => https://csmupdate.forumczech.com/t34-problemy-a-chyby-v-csm


Naposledy upravil Nezmar dne 14.01.19 23:24, celkově upraveno 3 krát

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 375
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

[Podzim 2018] Oficiální aktualizace Podzim 2018 [Download] verze 2.0.0. Empty Re: [Podzim 2018] Oficiální aktualizace Podzim 2018 [Download] verze 2.0.0.

Příspěvek pro Nezmar 14.01.19 23:13

Vložena verze 2.0.0. Hlavní změnou je zprovoznění kyperské ligy. Opraveny nahlášené faktické chyby a zohledněny i některé názory hráčů, i když z různých důvodů samozřejmě nebylo možné vyhovět všem. Došlo rovněž ke zprovoznění scénářů: Severská f. akademie, Stavitel stadionu, Lesk ligy a Stadion Za Lužánkami.

Pokud se neobjeví významná funkční chyba související s updatem, jde o verzi finální; veškeré chyby z kategorie fotbalových reálií, které přímo nesouvisí s chodem hry, budou vzaty na vědomí a zařazeny do případných příštích updatů.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 375
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru