Aktualizace Czech Soccer Manager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ke zrušené aktualizace podzim 2017 + soubory

Goto down

Ke zrušené aktualizace podzim 2017 + soubory Empty Ke zrušené aktualizace podzim 2017 + soubory

Příspěvek pro Nezmar 17.06.18 16:18

S ohledem na stav autorského týmu musíme bohužel oznámit, že se aktualizace Podzim 2017 ruší. Omlouváme se, jsme sami hodně zklamáni, zvlášť když víme a vnímáme, že na ni řada lidí trpělivě čekala. Na druhé straně vyzýváme všechny, kterým není osud pravidelných aktualizací lhostejný, aby se napříště přidali k naší práci. Poslední rok jasně ukázal, že za nynější situace není autorský tým schopný pokrýt ani ty nejzákladnější soutěže a bez vydatných posil je osud jakýchkoliv dalších aktualizací minimálně nejistý. Náboru autorů bude ještě věnován samostatný příspěvek, až si definitivně vyjasníme, které všechny ligy budou volné. Už dlouho se lze do náboru přihlásit skrze konkurs na https://csmupdate.forumczech.com/f41-nabor-autoru.

Zároveň přikládáme ke stažení a nahlédnutí hotové soubory ze zrušené aktualizace.https://uloz.to/!gQyWA2OnWSTU/soubory-z-aktualizace-podzim-2017-rar. Soupisky jsou podzimní, s výjimkou českých lig, které jsou aktuální (jarní), a evropských a světových týmů, které aktualizovány nebyly a jsou přiloženy pouze kvůli funkčnosti. Tento update nelze považovat za oficiální; neprošel hlubším testováním, v několika případech chybí loga a stadiony. Velký dík za odvedenou práci patří všem, kteří včas a rychle přispěli svými ligami i různými maličkostmi.

Jednotlivé kompilované soubory jsou ovšem použitelné a lze je při přesném dodržení manuálu nahrát do starších aktualizací. U české ligy jsou přiloženy soubory i pro jednoduché překopírování bez zásahů editorem. Než začnete cokoliv měnit, doporučujeme si pozorně přečíst infosoubory a stará data zálohovat. Upozorňujeme, ŽE JAKOUKOLIV ZMĚNOU MŮŽE DOJÍT K NARUŠENÍ KOMPATIBILITY STARÝCH SAVŮ A NĚKTERÝCH SCÉNÁŘŮ!

Poslední oficiální aktualizací, využívanou pro potřeby turnajů je i nadále podzim 2016. Informace a download nejen aktualizací na https://csmupdate.forumczech.com/

EDIT: Soubor opraven a nahrál znovu kvůli potížím s českou ligou.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 375
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru