Aktualizace Czech Soccer Manager
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malé znaky

Goto down

Malé znaky Empty Malé znaky

Příspěvek pro jaehaerys 28.12.14 14:15

Předem chci říct, že oceňuji práci všech autorů soupisek, ať už 'oficiální' aktualizace, na kterou se všichni těšíme, nebo dalších lig, které už se objevují ve skupině na facebooku.
Chtěl bych je ale poprosit o jednu věc - protože se mi líbí, že se CSM posunuje pořád víc k open source, je škoda, že tu je jedna překážka k plné kompatibilitě hráčských lig. Konkrétně malé znaky. Pokud totiž autoři sdílejí kompletní složku Update (po kompilaci), vycházejí ze znaků ve složce Czech Soccer Manager\editor\znaky\znakymale, tedy ze znaků k aktualizaci 13/14. Po kopilaci z toho vylezou soubory znakymale.csm a znakymale.ind, jejichž další editace není možná. Znamená to, že když si uživatel chce takto pospojovat ligy od více autorů, musí si vybrat, u kterých lig bude mít malé znaky zobrazeny.
Co s tím? Nabízejí se dvě cesty - přidat vždy ke složce Update i zdrojovou složku malých znaků je ta jednodušší.
Složitější by byla úprava editoru, aby do Update generoval soubor malých znaků pro každou ligu zvlášť.
Proto vás milí autoři prosím, zkuste zvážit tu jednodušší cestu a sdílejte s námi své výtvory tak, abychom si je mohli zahrát se vším všudy Smile a když se to osvědčí, třeba to bude impuls k zavedení té složitější cesty, která nám to všem ještě usnadní.

jaehaerys

Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 28. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru