[Podzim 14] Hodnocení hráčů

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: [Podzim 14] Hodnocení hráčů

Příspěvek pro LintyTick za 04.01.15 10:39

Nezmar: Tou technikou jsem, když jsem to psal, myslel tu střelu z dálky. Ale když nad tím přemejšlím, na to že dva roky sedí na tribuně a má hodnocení, s jakým by si v 10ti týmech ligy zahrál základ, asi je to akorát.
eronfhz: Hora, nevím kolik má FS a jestli by si zasloužil přidat nebo ne, ale TS určitě ne, z deseti střel trefí jednou bránu.
Gyzmon: Nevím, všiml jsem si že fandíš Hradci, jestli nejsi trochu zaujatej. Ale zase jsi ho viděl hrát o dost víckrát než já a mě se taky plete Černý s Dvořákem, v tomhle máš asi větší přehled

LintyTick

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gyzmon za 08.01.15 20:14

Menší dotaz: Není Januzaj v MU záložník? (ve hře je útočník) A další je Schürrle je primárně levý křídlo a ve hře jako útočník.

Gyzmon

Počet příspěvků : 8
Datum registrace : 20. 12. 14
Oblíbená liga/klub : FC Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 10.01.15 12:48

Chcem sa spýtať, dostal som info, že by mi mohli autori jednotlivých líg poskytnúť zložky s tímami pre edit a chcel by som sa spýtať, či by sa nenašla dobrá duša a poskytla mi zložku SVK1 a ESP1 pre editovanie Smile ak by ste s tým teda nemali problém Smile ak áno, tak sa ospravedlňujem Smile

Matej5115

Počet příspěvků : 10
Datum registrace : 28. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Patmar3 za 20.01.15 9:36

Horváth není lepší než Hrošovský..., Hroša hraje stabilně v základu, ale v CSM se nevejde ani na lavičku. Švejdík a Pamič nejsou lepší než Brabec a Masopust je v CSM jako jeden z nejhorších záložníků Jihlavy, ale ve skutečnosti by měl mít minimálně o 1 FS nebo TS méně než Harba.

Patmar3

Počet příspěvků : 17
Datum registrace : 31. 12. 14
Oblíbená liga/klub : Arsenal

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: