[Podzim 14] Hodnocení hráčů

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[Podzim 14] Hodnocení hráčů

Příspěvek pro JindNovo za 25.12.14 12:43

Představujete si hodnocení některých hráčů jinak? Podělte se o svůj názor a možná najdete spřízněnou duši.
Nehádejte se, jde pouze o obyčejnou diskuzi.

Ideálně napište o jakou ligu, tým a hráče v něm se jedna. Kterou hodnotu byste změnili a proč.

Naposledy upravil JindNovo dne 27.05.15 18:28, celkově upraveno 3 krát

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Re: [Podzim 14] Hodnocení hráčů

Příspěvek pro Matej5115 za 28.12.14 15:36

Chlapci, myslím, že Žilinu ste trošku doorali... Very Happy ako môže mať Piaček, stopér, väčšie TS? Skôr by som mu dal hodnotenie FS 43. Letičovi by som zas dal to TS 42. Celkovo by som však aj káder Žiliny pozdvihol, hrajú skvele (áno som Žilinčan a chodím na futbal)... Momentálne s Trenčínom najlepší tím na Slovensku, bez konkurencie...

Matej5115

Počet příspěvků : 10
Datum registrace : 28. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 28.12.14 15:39

Hra skvele slovensku ligu ale co europa? Nekritizujem nazor ale treba sa na to pozerat aj z ineho uhla.

misionar88
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 659
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 28.12.14 15:54

Myslím si, že by mohla mať aspoň také hodnotenie ako Slovan... nehovorím, že teraz tam budú mať všetci také hodnotenie ako Messi... a ani Slovan neodohral bohvie čo v európe... Káčer by mohol mať aspoň 40/40 a Lupčo 39/41. Čmelík tiež aspoň tých 40/41 a Mihálik tiež... Jeličovi by som zas vymenil a dal FS 41 a TS 40 a takisto aj Williamovi.

Naposledy upravil Matej5115 dne 28.12.14 16:02, celkově upraveno 1 krát

Matej5115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jakubik za 28.12.14 15:56

Slovácko hrozné hodnoceni divis 40 41 vsak je dobry sprinter ne ?? heča 39 38 nic moc teda

jakubik

Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 23. 12. 14
Oblíbená liga/klub : 1.FC Slovácko

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jawo za 28.12.14 16:07

co sa tyka piaceka, TS ma preto vacsie preto do TS sa zapocitavaju aj hlavicky Wink a zase neni to sprinter...ja so mtaktiez zilincan a chodieval som na poamly kazdy zapas kym sa to tam nedoondilo ale zase snazim sa byt objektivny..a co sa tyka Lupca, Kacera a Cmelika,..urcite su dobry ale ber v uvahu aj to ze maju len 18 rokov takze im nemozem dat vysoke hodnotenia bo by sa stali pomaly najvacsimi talentami v hre...dufam ze chapes Smile ale kazdy nazor aj mne pomoze v dalsej aktualiacii

jawo

Počet příspěvků : 63
Datum registrace : 01. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 28.12.14 16:25

jawo... chápem... Very Happy ale zas Piaček tolko hlavičiek nedáva... Very Happy Very Happy teda čo som mal možnosť vidieť v tých posledných zápasoch... Very Happy

Matej5115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jawo za 28.12.14 16:31

ved hej ale urcite je lepsi hlavickar ako sprinter Smile a kedze mame len FS a TS tak je to takzo napasovat Smile

jawo

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Brock za 28.12.14 16:38

Tak ja bych rozebral zatim Spartu, nejvic me tam sokuje zaloha:

Matejovsky 40/43
Breznanik 42/42
Marecek 41/42
Konaté 40/42
Prikryl 41/42

Matejovsky klicovy hrac podzimu, bez nej v sestave Sparta postradala v zaloze myslenku, mnohymi povazovan za nejlepsiho hrace Sparty za cely podzim a hlavne, patril k nejlepsim v poharech. Breznanik nastoupil parkrat a odehral podprumerne zapasy, Konate je kvalitou vyse nez Prikryl ci Marecek, za me:

Matejovsky 42/44 ci 42/45 (tohle ma Dockal)
Breznanik 42/40 ci 42/39
Konate 41/43
Marecek 41/42 ci 41/41
Prikryl 41/41 ci 41/40

Kaderabek (42/42) hvezda ligy, "kometa" repre, urcite momentalne o neco vetsi potencial nez Krejci (42/44), za me bych to videl Kaderabek 43/43, zato hodnoceni Costy (nejslabsi hrac podzimu, velke vykyvy) bych snizil z 42/42 na 42/40.

Lafata (44/42) podle me nejlepsi a nejstabilnejsi cesky utocnik, pokud ma Kozak 46/42, nebyl bych se u Lafaty 44/44, ci dokonce o bodik vice), naopak Bednar (42/42) by si zaslouzil hodnoceni mensi, utocnici jako Wagner jsou lepsi.

+ klasicke precenovani prumernych ceskych hracu na Slovensku, Fort 42/41? Stejne jako treba ten Wagner? U nas by kopal Fort nekde na stridacce v Jihlave a dostal by 39/38, a to jen mozna jeste kvuli jmenu. Stejne tak Tomas Jablonsky, ktery ma 42/40, coz je o dva bodiky mene nez reprezentant Kaderabek, pritom jsem si jisty, ze v CR by takovy hrac nesel ani nad 40/40, protoze by tolik "nezaril". (A celkove klasicky mirne preceneni Slovenska, podivejte se na Slovan v Evrope, ci na slovenske tymy celkove v Evrope, v koeficientech je slovenska liga az za Azerbajdzanem. Pritom v CSM tradicne slovenske tymy po par letech putuji az nekam do poslednich kol Evropske ligy.)

Ceska liga mi z tohoto hlediska prijde zbytecne podcenovana, pri letmem projiti treba bulharske ligy (25. v koeficientech) je ta liga v hodnoceni jen o zdibec za tou nasi.

Tot za me zatim vse. Kazdopadne velke diky!

Brock

Počet příspěvků : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro csmer za 28.12.14 19:50

Souhlasím s rozsáhlou analýzou Brocka nademnou + Jack Colback by měl mít asi více, hraje v Newcastlu základ

csmer

Počet příspěvků : 3

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro AC torino za 29.12.14 14:00

Jablonsky, Gorosito,Bagayoko v Slovane maju moc Wink

AC torino

Počet příspěvků : 168

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lars za 29.12.14 14:03

Mingazov v Jablonci taky. Viděl jsem ho letos 5x a 39/40 není odpovídající jeho kvalitám. Chápu ale že se dělali soupisky v době, kdy byl v týmů pár dní/týdnů.

Lars

Počet příspěvků : 127

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro jawo za 29.12.14 14:04

Jablonsky asi hej ale za gorositom a bagayokom si celkom stojim Smile..a ved uvidime robilo sa to spatne.. a teraz ani bagayoko ani gorosito zase uz nehraju tka ako kedysi takze mozno v dalsej aktualke sa to pozmeni Smile

jawo

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 29.12.14 14:05

Čo sa týka diskusií na FB, tak ja sem pridám zmienku o hráčoch ako Hubočan a Embolo za ktoré som bol dosť kritizovaný, súpisky s nimi už mám upravené:

Embolo:41/41
Hubočan: 45/44

Pre vysvetlenie títo hráči v čase ked robil súpisky veľmo nehrávali, takže preto mali hodnotenie aké mali.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 29.12.14 14:06

S bogayokom už asi starosti nebudú podľa správ asi odíde do Nice.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gyzmon za 30.12.14 20:08

Ahoj, prošel sem si sestavu Hradce Králové a měl bych pár návrhů na případný úpravy. Nutno podotknout, že jsem v této sezóně osobně sledoval všechny domácí zápasy a kromě tří zápasů i ty venkovní (vynechal sem Spartu, Brno a Slavii).

Jan Hable nechci mu nějak křivdit, ale za Hradec toho moc neodehrál a s fyzičkou na tom nebyl tak dobře - dle mě by místo stávajících 40/39 by lepší 38/39.

Naopak Emir Halilovič by si zasloužil úpravu ze stávajících 38/39 na 39/40, protože ten kluk je technicky opravdu dobrej a fyzičku má taky slušnou. Jen je občas lajdák na defenzivní práci :-D

U Matěje Kotiše mě celkem překvapilo hodnocení 39/38. S FS bych souhlasil, ale v TS bych mu přidal. Ve většině gólovejch akcí měl prsty on a jeho rozehrávka. Sice pár zápasů nehrál jako trest, za porušení životosprávy, ale to nic nemění na tom, že je tvořivej hráč :-)

U Davida Vaněčka nakonec souhlasím s hodnocením, i když je to můj oblíbenec a nejdřív sem soptil, že má málo TS :-D

A nakonec podle Pavel Černý po návratu z Kazachstánu se ten kluk ukazuje jako neúnavnej dřív, kterej má asi dvoje plíce, takže bych se nebál mu přidat bodík FS. Já osobně bych mu přidal i bodík k TS, ale to by nejspíš neprošlo u ostatních hráčů :-D

Tak doufám, že jste to dočetli až do konce :-D A pokud se aspoň něco uskuteční bude to super :-)

Gyzmon

Počet příspěvků : 8
Datum registrace : 20. 12. 14
Oblíbená liga/klub : FC Hradec Králové

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lars za 30.12.14 20:16

Já můžu souhlasit s Kotišem, toho jsem viděl několikrát, ještě když hrál za Varnsdorf. Tam byl hlava celého týmu, technicky vyčníval. 38/40 by bylo ideální. Zbytek hodnotit nemůžu, protože jsem viděl Hradec naposled minulou sezónu v Mostě. Pokud má ale někdo možnost viděl většinu zápasů, tak by autor měl brát jeho názory na zřetel Smile

Lars

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gyzmon za 31.12.14 10:17

Ahoj, ještě návrat k Hradci a konkrétně k Adrianu Rolkovi. Myslim si, že by nevadilo, kdyby se mu TS dalo o bod méně. Velký množství obdrženejch gólů bylo poté co nebyl schopnej odkopnout balón pryč. A na to, že má přes 2 metry prohrával dost hlavičkovejch soubojů (i s hráči, kteří měří o 25 čísel méně :-D )

a poslední na co bych chtěl poukázat jsou brankáři. Třeba Jirka Lindr by mohl mít dle mě méně v TS i FS. Byl dlouhodobě zraněnej a ještě nehrál, bude naskakovat až teď do zimní přípravy :-) Naopak Tomáš Koubek je brankář v repre U21 a nebejt jeho, tak nemá Hradec ani těch 11 bodíků. A nakonec Martin Kuciak, kterej sice dostal dost gólů ale ty přišly právě po Rolkovejch chybách, takže s tim už nic moc udělat nemohl (tedy nejen Rolkovejch abych mu nekřivdil).

Shrnutí jak by to podle mého názoru mělo být:
Tomáš Koubek 39/39
Jirka Lindr 37/37
Martin Kuciak 38/38

Gyzmon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro eronfhz za 02.01.15 18:59

Křížek - Budějovice - nejlepší hráč podzimu, vychytal jim, co mohl a má nejhorší hodnocení z celý základní sestavy. Nechápu.

eronfhz

Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 02. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vrabejkal za 03.01.15 8:42

Podhodnocený celý tým Slovácka na to že hral o pohary minulou sezonu je to kvalitativne v CSM tym na boj o záchranu. Pka je podhodnocená Basilej,ktera je horší jak Sparta a hráč Lacazette není záložník ale útočník což je dost velká chyba.

vrabejkal

Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro LintyTick za 03.01.15 16:38

Moc cizích lig jsem zatím nezkusil, ale zkusím rozebrat českou, kterou hodně sleduju. Myslím si, že obecně slabší týmy by měly mít o něco víc a ty silnější o dost víc.
Teď k týmům, překvapila mě Sparta. Na to, že Bičík chytá za repre, má podežřele málo, aspoň o bod víc by si zasloužil. V obraně, Kováče bych změnil z 42/41 na 44/40. Brabce z 41/40 na 43/41 (minimálně) - vždyť je to jeden z nejlepších obránců v lize! Costa je slabší na míči, má 42/42, dal bych mu spíš 43/41, ale to je jen drobnost. Kadeřábek je nejlepší hráč v lize a i když se musí nechat nějaká rezerva do budoucna, pod 45/42 bych určitě nešel. Pamiče jsem dlouho neviděl hrát, ale pamatuju si ho jako úžasně technickýho hráče, 41 TS není nic moc. To Švejdíkovi bych ubral, ze 42/41 klidně na 40/38. Trochu přeceněnej je Dočkal, kterej na tom v realitě určitě není fyzicky tak jako Krejčí. Má 42/45, dal bych mu 41/44. Breznaník nechat nebo zhoršit, ale Timy je neskutečnej a 40/42 je výsměch. Na podzim hrál szejně dobře jako Bořek, klidně bych mu dal 42/44. Lafata je šestej nejlepší střelec roku 2014, mohl by mít 45/43. A obrovskej talent je Schick, kterej je na hroťáka až překvapivě technickej. Dal bych mu tak 37/40.

V Plzni mě zarazilo, že ne úplně jistej Kozáčik má výrazně lepší hodnocení než Bičík. V obraně bych mírně zhoršil Limbu s Procházkou a naopak bych hodně zvedl Řezníka, tak na 43/43. I Čišovský je lepší než 42/41. V záloze bych sebral jedno TS Pilařovi. Horvi je pomalej, ale ne na 38, aspoň o jedno víc by mít mohl. Kolářovi bych zmenšil TS a Hrošovskýmu o dvě zvětšil.

V Bohemce by si zvětšení FS zasloužil Pauschek, kterej je neuvěřitelně rychlej. Určitě bych zlepšil Radu, ze 41/42 klidně na 42/43. Mosquera 41/40, Jindřišek 42/40. Moravec 41/40 a Mikuš, kterej hrál na podzim výborně, klidně 40/41. Nerad 40/39, Lietava 42/39, Michal Šmíd 42/42.

Celej Baník je hrozně podhodnocenej, Stronatimu bych oboje zvedl aspoň o dva body. Baránek možná nejlepší stoper podzimu (aby jste neřekli, že jsem zaujatej, jsem Sparťan), dal bych mu minimálně 42/41. Místo Sukupa má bejt v obraně Holzer, kterej je vedenej jako záložník, rating tak 40/41. Greguš 41/41, Baroš 40/42. Azevedo 41/40, Narh 41/41.

V Boleslavi přeceněný Navrátil se Smejkalem, výrazně podceněnej Hůlka a Lalkovič, možná trochu přidat Hruškovi.

Brno - přeceněnej Schuster s Košťálem, podceněný Jugas, Pašek, Vávra, Moukanza a Brigant. Zavadil má neskutečnou techniku, 39/44. A Sýkora je možná nejlepší hráč Zbrojovky, 40/43.

V Buědjovicích musím souhlasit s někým, kdo to psal přede mnou, Křižek odchytal podzim skvěle. 41/41. Kladrubský, Machovec by mohli mít míň, Koreš s Lengyelem určitě víc. Možná bych ubral Škodovi.

Dukla - Rada i Chudý o dost přidat, Tetourovi bych ubral, má asi o pět bodů lepší hodnocení než trojka Sparty. Vorel je každopádně lepší. Vorlovi s Marešem bych ubral. Karavajevovi, obránci Hanouskovi, Bergerovi, Nestorovi, Beauguelovi, Čajičovi a Hlinkovi bych přidal. Jeřábkovi taky a zrovna tak Juroškovi, kterej mimochodem nehraje útočníka. A nerozumím rozestavení 4-4-2. Dukla hraje 4-3-3, buď to tak nechte nebo nepočítejte křídla do útoku a změňte to na 4-5-1.

V Hradci je přeceněná obrana - Chleboun, Rolko, možná i Plašil. Naopak víc bych dal Križkovi s Holešem. V záloze bych zlepšil Čermáka s Halilovičem, rozhodně nejlepší hráči Hradce na podzim. Zvednul bych i Štípka a zhoršil Hableho. Útočníci jsou tam přeceněný snad všichni, ale jenom tak o bod, ne moc.

Jablonec je dost podceněnej. Zhoršil bych Juna a Hubníka, nechal bych Mihálika, všechny brankáře kromě Hrubýho, Loučku, Mišůna, Kubistu, Beneše, Hubschmanna a Rossiho, všechny ostatní bych zlepšil.

Jihlava - zhoršil bych Blažka a Krejčího, zlepšil Kryštůfka (o dost), Kučeru (o dost), Vaculíka, Mešanoviče (o dost), Jánoše a Masopusta (o dost)

Liberec - přidat Pavelka, Frýdek, Kolář, Mudra, Pimpara, Hadaščok, Luckassen, ubrat Ďubek (o hodně), Jarolím, Obročník.

Příbram - zlepšit Boháč, Hnaníček. Nevím, proč chybí Deli, po Řezníčkovi nejlepší hráč Příbrami. Dál zlepšit Krameš, Fillo, Zeman, Řezníček (o hodně), Matějů, Stratil, Brandner. Zhoršit Švancara, Hayrapetyan, Tarczal.

Slavia - přidat Berkovec, Hrubeš, Nitrianský, Kodr, Balaj, Hrubý. Zhoršit Juhar, Černý, Piták, Škoda, Baéz, Gecov.

Slovácko - zlepšit Kuncl, Košút, jednoznačně Diviš, Heča, Trávník, Břečka, Havlík. Zhoršit Rada.

Teplice - zlepšit o hodně Takács, dál Vůch a Krob. Zhoršit Táborský.

LintyTick

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 03. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 03.01.15 17:00

Vesměs bych souhlasil (nejsem autor). Ale Manuel Pamić má být úžasně technický hráč? Já si teda pamatuji neúnavného poctivého běžce u postranní čáry s výbornou fyzičkou a skvělou střelou z dálky, ale docela průměrnými centry a místy přihrávkami, u kterých jsem trnul. Takhle bych si technického hráče nepředstavoval a to ani s přihlédnutím, že jde o obránce.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 352

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lars za 03.01.15 18:04

Kotiš se vrací do Varnsdorfu, takže to vypadá, že ho budu mít na starost já Smile

Lars

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro eronfhz za 03.01.15 23:04

LintyTick: Nesouhlasím s Kladrubským, kdykoli nastoupil, ukázal, že je o třídu výš, než celé slavné Dynamo. Ten by právě mohl klidně mít více, sice nehrál kvůli zranění, ale je jen otázkou času, než si ho zas někdo vezme pryč. Ještě možná Hora mohl mít o číslo víc možná. Machovec rozhodně míň, v druhý lize možná vystřílel titul, ale letos nic moc.

eronfhz

Počet příspěvků : 4
Datum registrace : 02. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Gyzmon za 04.01.15 7:20

LintyTick: Nadhodnocenej útok Hradce? Naopak třeba Pavel Dvořák je podle mě níž než by měl (dal 6 gólů a to je jak půlka toho co Hradec dal). Ale chápu, že se nedá zvyšovat do nekonečna a tak bych ho nechal tak jak je.

Gyzmon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: