Přihláška

Goto down

Přihláška

Příspěvek pro MoRy_Cz za 01.01.19 11:37

Zdravím, rád bych pomohl a podílel se na aktualizacích hry. Vaší hru už hrají velmi dlouho a vždy mě velmi bavila. Rád se zajímám o přestupy (měnil si soupisky ve fife na aktuální) a celkově o fotbal. Nejvíce se vždy člověk těší na nějakou tu novou aktualizaci aby si zahrál stim svím oblíbeným týmem. Rád bych mohl, rozvíjet tuhle hru dál, a vypomoct vám.

MoRy_Cz

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 01. 01. 19

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška

Příspěvek pro Nezmar za 01.01.19 19:42

@MoRy_Cz napsal:Zdravím, rád bych pomohl a podílel se na aktualizacích hry. Vaší hru už hrají velmi dlouho a vždy mě velmi bavila.  Rád se zajímám o přestupy (měnil si soupisky ve fife na aktuální) a celkově o fotbal. Nejvíce se vždy člověk těší na nějakou tu novou aktualizaci aby si zahrál stim svím oblíbeným týmem. Rád bych mohl, rozvíjet tuhle hru dál, a vypomoct vám.

Jsme teď ve fázi, kdy právě vyšla aktualizace a chystá se její opravná verze, takže tvorba jako taková je fakticky hotová. A nikdo neví, kdy bude další, proto bude těžké se nyní na něčem dohodnout. Zůstává tu možnost dotvářet postupně ligy, které v aktuálce chybí, a v případě většího množství je vydáme. To je tak všechno, co nyní mohu říct. Potřeboval bych od tebe vědět, co konkrétně bys chtěl dělat a co by tě bavilo a jaké máš časové možnosti.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška

Příspěvek pro MoRy_Cz za 02.01.19 13:48

Chápu vaši situaci. Mě vždy více bavili ty větší ligy ale jsem schopný se zaměřit i na menší ligy. Chci dělat kvalitní zpracování, aby ste byly spokojený jak vy, tak i hráči. Časově jsem na tom tak, že chodím 8 hodin do práce a poté mohu pracovat na CSM.

MoRy_Cz

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 01. 01. 19

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru