Přihláška

Goto down

Přihláška Empty Přihláška

Příspěvek pro MoRy_Cz za 01.01.19 11:37

Zdravím, rád bych pomohl a podílel se na aktualizacích hry. Vaší hru už hrají velmi dlouho a vždy mě velmi bavila. Rád se zajímám o přestupy (měnil si soupisky ve fife na aktuální) a celkově o fotbal. Nejvíce se vždy člověk těší na nějakou tu novou aktualizaci aby si zahrál stim svím oblíbeným týmem. Rád bych mohl, rozvíjet tuhle hru dál, a vypomoct vám.

MoRy_Cz

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 01. 01. 19

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek pro Nezmar za 01.01.19 19:42

@MoRy_Cz napsal:Zdravím, rád bych pomohl a podílel se na aktualizacích hry. Vaší hru už hrají velmi dlouho a vždy mě velmi bavila.  Rád se zajímám o přestupy (měnil si soupisky ve fife na aktuální) a celkově o fotbal. Nejvíce se vždy člověk těší na nějakou tu novou aktualizaci aby si zahrál stim svím oblíbeným týmem. Rád bych mohl, rozvíjet tuhle hru dál, a vypomoct vám.

Jsme teď ve fázi, kdy právě vyšla aktualizace a chystá se její opravná verze, takže tvorba jako taková je fakticky hotová. A nikdo neví, kdy bude další, proto bude těžké se nyní na něčem dohodnout. Zůstává tu možnost dotvářet postupně ligy, které v aktuálce chybí, a v případě většího množství je vydáme. To je tak všechno, co nyní mohu říct. Potřeboval bych od tebe vědět, co konkrétně bys chtěl dělat a co by tě bavilo a jaké máš časové možnosti.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 375
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MoRy_Cz za 02.01.19 13:48

Chápu vaši situaci. Mě vždy více bavili ty větší ligy ale jsem schopný se zaměřit i na menší ligy. Chci dělat kvalitní zpracování, aby ste byly spokojený jak vy, tak i hráči. Časově jsem na tom tak, že chodím 8 hodin do práce a poté mohu pracovat na CSM.

MoRy_Cz

Datum registrace : 01. 01. 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Donobi za 02.02.19 15:09

Zdravím, rád bych se také přidal k náboru. Měl bych zájem pomoci a přispět svými zkušenostmi. CSM hraju už od roku 2002, projel jsem veškeré aktualizace a je to hra, kterou jsem za 16 let jedinou nikdy nevymazal z Pc, líbí se mi totiž na tom tam jednoduchost, ovladatelnost a podobně. Fotbalové hry hraju od prvním Fif, Pesek, Managerů, vyznám se v aktualizacích, sestav, týmech. Svým časem jsem se chvíli věnoval tvořením a kreslením log (práce). Měl bych spoustu nápadů jak vylepšit hru (PS: Ne, že by nebyla dokonalá), co přidat atd... . Momentálně se můžu dlouhodobě vývoji věnovat, neboť jsem bohužel doma z důvodů sportovního úrazu dlouhodobě. Děkuji Vítek

Donobi

Datum registrace : 02. 02. 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 02.02.19 21:36

@Donobi napsal:Zdravím, rád bych se také přidal k náboru. Měl bych zájem pomoci a přispět svými zkušenostmi. CSM hraju už od roku 2002, projel jsem veškeré aktualizace a je to hra, kterou jsem za 16 let jedinou nikdy nevymazal z Pc, líbí se mi totiž na tom tam jednoduchost, ovladatelnost a podobně. Fotbalové hry hraju od prvním Fif, Pesek, Managerů, vyznám se v aktualizacích, sestav, týmech. Svým časem jsem se chvíli věnoval tvořením a kreslením log (práce). Měl bych spoustu nápadů jak vylepšit hru (PS: Ne, že by nebyla dokonalá), co přidat atd... . Momentálně se můžu dlouhodobě vývoji věnovat, neboť jsem bohužel doma z důvodů sportovního úrazu dlouhodobě. Děkuji Vítek

Zdravím, můžu jen napsat, co už jsem psal výše. Nedá se říci, kdy bude příští aktualizace (nejdřív na podzim), proto s náborem nyní brzdím. Byl bych také rád, abychom se od začátku bavili už o konkrétnějších věcech... práce je spoustu, od soupisek až po grafiku log a stadionů. Měl bychom nejdřív vědět, co by tě bavilo dělat.

Co se týká zapracovávání nápadů, musím bohužel upozornit, že bez programátora seznámeného se strukturou a zdrojákem hry, není šance cokoliv programového měnit. Ale rád si poslechnu návrhy, iniciativě se meze nekladou, a pokud do bude splnitelné, tak proč ne.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 375
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Donobi za 02.02.19 23:13

Děkuji za odpověď. Co by mě bavilo? Je toho spousta, takové ty základní věci, jako je aktualizace soupisek, doplnění lig, co přišla aktualizace a zdvojnásobení lig, tak je hra super. Tvorba log, či stadiónů, fotografie, doplnění pohárů, či přidat nějakou výbavu. Ve hře se mi stává u silných týmů, že pátou sezonu mám nejlepší hráče i rezervu, stadion na max a už nemám kam investovat a k tomu se řadí další nápady. Mohl bych využít svoji znalost z prvních až třetích lig, což by se doufám tvrdit líbilo dosti hráčům. Koho kdy nebavilo začít například třetí nebo čtvrtou ligu a vypracovat se co nejvýše. Jsem velký fanoušek fotbalu a managerů. CSM je prosta tradice, která nikdy nezklame. Pěkný den. Vítek

Donobi

Datum registrace : 02. 02. 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: