Podzim 2018 Hodnocení hráčů

Goto down

Podzim 2018 Hodnocení hráčů

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.18 10:32

Představujete si hodnocení některých hráčů jinak? Podělte se o svůj názor a možná najdete spřízněnou duši.
Nehádejte se, jde pouze o obyčejnou diskuzi.

Ideálně napište o jakou ligu, tým a hráče v něm se jedná. Kterou hodnotu byste změnili a proč.
Každý konstruktivní názor je vítán.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Podzim 2018 Hodnocení hráčů

Příspěvek pro Matej5115 za 01.01.19 14:45

FC Barcelona:
Samuel Umtiti 46/44? Patrí medzi TOP 5 stopérov súčasnosti, nechápem, prečo tak málo. Aspoň na úroveň Varana by som ho dal, poprípade by som jemu aj Varanovi zvýšil aspoň o +1. Asi je to skopírované z predchádzajúcej verzie.
Phillipe Coutinho je predsa len záložník, nie útočník.
Clément Lenglet by si zaslúžil skôr 47/44 a nie 44/47, neviem, ako môže mať väčšie TS.
Munir El Haddadi tak na úroveň 44/45, podľa mňa prehodnotený.
Filipe Malcom by mohol +1 TS alebo by som dokonca povedal, že by mohol dostať Munirovu hodnotu.

Borussia Dortmund
Paco Alcácer aspoň na úrovni 46/46.

Liverpool FC
Mohamed Salah síce minulú sezónu dokázal, že patrí medzi TOP hráčov, ale myslím, že 48/47 by mu malo stačiť. Vzhľadom na to, že ste dokázali Umtitiho po prvej sezóne tak markantne prehliadnuť, tak nevidím dôvod, prečo by mal mať Salah taký skok po prvej sezóne v LFC.
Trent Arnold by mohol ísť na úroveň 45/46, hrá už aj v reprezentácií a áno, je síce mladý ale kvalitu na to hodnotenie má.
Joel Matip, Dejan Lovren, Nathaniel Clyne určite zvýšiť hodnotenie. Lovrel a Matip sú kvalitný stopéri, dokazujú to pravidelne, Clyne bol síce zranený, ale stále je to reprezentant Anglicka a stále hrajpci na vysokej úrovni.
Chamberlain určite tiež hore, dôležitý pilier LFC minulú sezónu nebyť toho zranenia.

Ďakujem za odvedenú prácu, už gamblím dva dni Very Happy Toto je len môj postreh Smile

Matej5115

Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 28. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za 02.01.19 18:38

Přijde mi, že jste moc hráčů (záložníků) nacpali do útoku. Namátkou Isco, Asensio, Di María, Sterling, Bruno Silva, Lingard, ... Je sice pravda, že fotbal se celkově přeorientoval na rozestavení se třemi útočníky/křídly, ale tihle hráči by tam neměli co dělat. Navíc v CSM je s tímhle rozestavením celkem problém hrát aspoň mě se osvedčilo 4-5-1 a takhle to není možné, když nejlepší křídla jsou v útoku :-/

Jsem tu novej a CSM hraju od 2002ky je to parádní nenáročná oddechovka :-)

Jinak pokud byste měli zájem rozjet hokejovou verzi (NHL) pomohl bych se soupiskama zabralo by to pár dnů pamatuju si, že byla i hokejová verze LHM se stejnejma atributama, ale netuším jestli je to vaše práce je škoda, že to nepokračovalo...

Leon

Počet příspěvků : 3
Datum registrace : 02. 01. 19

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 02.01.19 19:10

@Leon napsal:Přijde mi, že jste moc hráčů (záložníků) nacpali do útoku. Namátkou Isco, Asensio, Di María, Sterling, Bruno Silva, Lingard, ... Je sice pravda, že fotbal se celkově přeorientoval na rozestavení se třemi útočníky/křídly, ale tihle hráči by tam neměli co dělat. Navíc v CSM je s tímhle rozestavením celkem problém hrát aspoň mě se osvedčilo 4-5-1 a takhle to není možné, když nejlepší křídla jsou v útoku :-/

Jinak pokud byste měli zájem rozjet hokejovou verzi (NHL) pomohl bych se soupiskama zabralo by to pár dnů pamatuju si, že byla i hokejová verze LHM se stejnejma atributama, ale netuším jestli je to vaše práce je škoda, že to nepokračovalo...

Ale LHM je momentálne vo vývoji, je k dispozicíí beta verzia so súpiskami tuším 2016/2017 + sa pracuje na vylepšení celej hry aj po grafickej, aj po funkčnej stránke Smile

Matej5115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za 02.01.19 19:12

A jo zrovna na to koukám díky ;-)

Leon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 02.01.19 19:24

MŠK Žilina:
Michal Tomič je pravý obranca, nie útočník Smile

Matej5115

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 02.01.19 21:33

@Leon napsal:Přijde mi, že jste moc hráčů (záložníků) nacpali do útoku. Namátkou Isco, Asensio, Di María, Sterling, Bruno Silva, Lingard, ... Je sice pravda, že fotbal se celkově přeorientoval na rozestavení se třemi útočníky/křídly, ale tihle hráči by tam neměli co dělat. Navíc v CSM je s tímhle rozestavením celkem problém hrát aspoň mě se osvedčilo 4-5-1 a takhle to není možné, když nejlepší křídla jsou v útoku :-/

Ta první věc je problém, že prostě není post křídlo a autor se musí rozhodnout. Je to čistě na něm, u některých hráčů možná dojde v opravné verzi ke změně, ale žádné všeobecně uspokojivé řešení prostě není. Úplně nesdílím ten názor o nepoužitelnosti 4-3-3.
Jinak vážně nemyslím, že bychom dokázali dělat nějakou hokejovou verzi. Už tohle je boj o holé přežití alespoň té fotbalové.

Nezmar
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za 03.01.19 12:59

Mě se 4-5-1 osvědčilo do obrany je to spolehlivé a nějakej gól vždycky dám. Když dám příklad, že budu mít v útoku Messiho, Ronalda a Neymara tak by měli reálně za sezonu každej nasázet tak 30 branek, ale to jsem ještě nezažil útočník má problém nasázet i 20. Za celou sezonu jsem dával 45-65 branek v lize a dostával od 15ti po 30. Jaký rekordy (pro představu) máte vy? Já vyhrál 13x z 16ti sezon ligu, 5x LM, 2 ligové poháry a 4 superpoháry. A ani jednou jsem match neopakoval.

Leon

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 03.01.19 20:42

AS Trenčín:
Jakub Paur je čistokrvný záložník, nie obranca

Matej5115

Návrat nahoru Goto down