Přihláška - JohnyWick

Goto down

Přihláška - JohnyWick

Příspěvek pro johnyx za 28.06.18 21:20

Zdravím,

Rád bych pomohl s aktualizací, CSM je pro mě taková rarita, a hlavně nesmrtelná hra, teda aspoň pro mě a když vidím, jak bohužel jde do strašného úpadku tak je mě to dost líto. V jednoduchosti je krása a proto jsem si tuhle hru také tak moc oblíbil, nic lepšího na relax po náročném dni "skoro" není Very Happy Very Happy

Co se týče soupisek, nemám sice žádné zkušenosti s tvořením, ale vyzkoušel jsem si už práci s team editorem, který byl dostupný u Addieho verzi ,takže vím, že to je časově celkem náročné a proto si takových lidí vážím, kteří tohle dělají ve svým volném čase a rád bych byl také součástí tohodle týmu Smile

K mém přehledu o Evropských ligách, tak nejvíce asi sleduji Českou 1. a 2. ligu + top 5 (Francie, Itálie, Anglie ,Německo ,Španělsko) , myslím si ale ,že mám přehled i o jiných ligách, například : Nizozemsko, Turecko, Ukrajina, Belgie atd.. , takže se nějak přizpůsobím co bude potřeba udělat jako první. Přehled o většině těhle lig mám kvůli tomu ,že jsem aktivní sázkář, takže zjišťování informací ohledně klubových novinek, přestupech apod je  mým každodenním "chlebem" dá se říct Laughing Laughing

johnyx

Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 22. 05. 17

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška - JohnyWick

Příspěvek pro Nezmar za 29.06.18 20:51

Ahoj, posouvám do konkurzu. Pokud bys tu sekci neviděl, tak napiš. Samotná práce s editorem je úplně stejná jako u Addieho aktualizace. Zatím si můžeš přečíst tamější instrukce a zařídit se podle nich a hlavně si rozmyslet ligu. Minimálně na zkoušku se nabízí udělat Francii, která nyní nemá stálého autora. Pokud bys měl eminentní zájem, Belgie a Turecko jsou také možnosti, ale u obou se radši ještě vyptám autorů, kteří je dělali nebo měli rozdělané.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 367
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: