Přihláška - KooKy

Goto down

Přihláška - KooKy

Příspěvek pro Kooky za 17.06.18 18:29

Zdravím,

milerád bych pomohl s tvořením soupisek týmů do nových aktualizací, protože CSM byla moje první pořádná fotbalová hra a já nechci za žádnou cenu, aby tahle hra umřela. Nemám velké zkušenosti s tvořením soupisek, zmínit můžu pouze krátkou epizodu, kdy jsem tvořil soupisky týmu pro druhou čínskou ligu při neoficiální aktualizaci, která nakonec zřejmě ani nevyšla. Byl bych schopen tvořit zejména Premier League, Championship nebo české soutěže . Avšak fotbalový přehled (ale už ne tak velký) mám i v holandské, norské nebo italské lize. Pokud by bylo ale potřeba, byl bych ochoten ujmout se jakékoliv soutěže.

Předem děkuji za odpověď. Smile

FB - Libor Kokoška

Btw, když jsem si tvořil účet, všiml jsem si, že u potvrzení smluvních podmínek a toho, že mi je více než 13, Vám tam nefunguje kód/font.

Kooky

Počet příspěvků : 7
Datum registrace : 17. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška - KooKy

Příspěvek pro Nezmar za 17.06.18 19:43

Zdravím,
byl jsi posunut do konkurzu. Pokud se do této sekce nemůžeš dostat, tak prosím napiš. Samotný konkurz by měl spočívat v tom, že vytvoříš tři týmy holandské ligy (nejlépe každý z různého pólu tabulky) a pak si řekneme, co dál. ROzsah hodnocení by měl být 44-40, ale u obou hranic je možné dělat lehké přesahy.

Chyba z přihlášení na fórum není na našem přijímači Smile

//JN edit: Fórum běží na jedné free službě, jejíž české překlady občas nejsou úplně korektně udělané/dodělané.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 366
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: