Soupisky z nového CSM do CSM2002FE - nefunkční znaky a stadiony

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Soupisky z nového CSM do CSM2002FE - nefunkční znaky a stadiony

Příspěvek pro LinDan za 29.06.17 15:31

Ahoj,
přenesl jsem si soupisky z nejnovějšího CSM do starého CSM2002FE, viz. diskuze na FB, ale nenačítají se mi loga klubů a stadiony. Sad Je nějaky způsob, jak je ze hry vykompilovat? Abych je mohl upravit ve Photoshopu, je-li vážně pravda, že je to způsobeno tím, že stará verze nepodporuje loga v png..
Díky

LinDan

Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 29. 06. 17

Návrat nahoru Goto down

Re: Soupisky z nového CSM do CSM2002FE - nefunkční znaky a stadiony

Příspěvek pro JindNovo za 29.06.17 20:30

Nástroj na dekompilaci není aneb co se jednou zkompiluje, už nikdo z toho nedostane.

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 998
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro LinDan za 30.06.17 12:13

Chápu, vrátil jsem tedy zpět původní složky "znaky" a "stadiony" z CSM2002FE, což způsobilo, že většina znaků a stadionů ve hře je opět funkční. Nejdou jen znaky těch týmu, které ve staré aktualizaci CSM vůbec nebyly (Estoril, Chaves, Boavista atd.), plus několika málo větších týmů (např. Anderlecht a Real Madrid) - tady to bude předpokládám tím, že kód týmů ve staré a nové aktualizaci se liší, což chápu-li správně nemám možnost nijak opravit, neboť nelze napřímo editovat/dekompilovat soubory, ve kterých jsou tato data uložena.

Takže
1) znaky těmto týmům nijak přidat nepůjde
2) musel bych přepsat tým po týmu v editoru a pak z něj vykompilovat ligu? Zároveň by se musely jednotlivé soubory s týmy jmenovat úplně stejně jako ve starém CSM?

Další věc - týmy v OET
Když jsem do hry nahodil nové soupisky, do OET se mi hodil celý ten mišmaš z OT z nového CSM (Al Ain, Brisbane, Los Angeles..), já bych tam rád dostal ty věhlasnější týmy, které v původním CSM v OET byly (a tudiž mají svůj znak) a zároveň v tom novém jsou ve vlastních ligách (Basilej, Sachtar, Galatasaray).. Chápu to správně, že pokud si je po jednom vytvořím (=ručně přepíšu) v editoru, pojmenuju je tak, jaký kód měly v původním CSM2002FE a vykompiluji si z nich pak ligu, můžu je pojmenovat jineinfo.csm a hodit do složky "ligy", kde se mi pak zobrazí v OET? Wink

Snad jsem to napsal srozumitelně.. Very Happy Díky za pomoc, JindNovo. Wink

LinDan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JindNovo za 30.06.17 12:50

Víceméně ano. Jen mi nejdou do hlavy, proč nejdou nové stadiony, tam se ve formátu *.jpg od tehdy snad nic neměnilo.

Bylo by mnohem jednodušší si sehnat všechny znaky a udělat z nich kompilát než přepisovat týmy Wink

OET - ano. Jen poupravím: ty týmy dělat do složky editorové složky tymy\jine (po kompilaci vznikne soubor jinetymy.csm) a upravit pak počet týmů v souboru jineinfo.csm. Jen nebudou mít znaky, protože velké znaky jsou roztříděny po ligách, malé (příp. dnes dresy) jsou pohromadě.

JindNovo
Vedoucí projektu

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro LinDan za 30.06.17 13:41

Ty stadiony mne teď tak netrápí; na ty se mrknu až dodělám zbytek. Smile

Znaky si postahovat z internetu můžu, v tom nevidím problém, jen příliš nevím, jak je zkompilovat tak, aby se pak přiřadily k týmům ke kterým chci, aby se přiřadily. Wink A hlavně jak je dostat k těm týmům, které ve staré aktualizaci CSM2002FE vůbec nebyly. Chápu-li to správně, tak je to vše vázáno na kód týmu ve hře (např. "slovacko"), takže stačí je jen správně pojmenovat a vykompilovat..?

Děkuji za upřesnění s OET. Se znaky tedy počítat vůbec nemůžu? Ber v potaz, že tam chci přidat přesně ty týmy, které v té staré aktualizaci CSM2002FE byly a znaky měly, tak jsem doufal, že to znova pofrčí, když obsah složky "znaky" zůstal nezměněn. Smile

//Edit:
V team editoru jsem si vytvořil soupisku Basileje, pojmenoval ji basel.tym a soubor dal do složky tymy/jine/ a znak do znaky/jineznk a vykompiloval .. validator nezahlasil chybu a tak jsem vysledne soubory pojmenoval jinetymy.csm a jineznk.csm a jineznk.id a prepsal jimi ty v CSM slozkach a hra ted pri startu hlasi "" is not a valid integer value a pri vyberu tymu 'Basel' is not a valid integer value a pak hra spadne.. je to tim, ze jsem nesnizil pocet tymu v OET nebo to takto vubec resit nemuzu? doufal jsem, ze se ten tym - ac je jediny - zobrazi v OET

//Edit2:
dají se vykompilovat znaky samostatne, bez adresare "tymy" s *.tym soubory? mam jen soubor s celou ligou...

LinDan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JindNovo za 04.07.17 12:41

Ano, kódy týmů spojují týmy, znaky, stadiony.

Uf, pomalu se i v tom já přestávám orientovat.
Složku jine (od týmů) jsme tentokrát dali přímo k aktualizaci, takže bych pracoval s tou. Na kompilaci je potřeba minimálně jedna složka v tymy s aspoň jedním týmem. Po kompilaci by již všechny soubory měly být správně pojmenované, pokud je potřeba přejmenovávat, je to špatně.

Pokud se snižuje počet týmů, tak je potřeba v jineinfo.csm ten počet upravit, pokud navyšuje, je to taky vhodné, protože pak vypadnou z OT ty týmy abecedně na konci (dle kódu).

JindNovo
Vedoucí projektu

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro LinDan za 04.07.17 14:54

Ok, takže abych si mohl nechat vykompilovat znaky pro pár týmů, které ve staré aktualizaci nejsou a v nové ano, musím mít i *.tym soubory týmů z ligy, neboť vykompilovat znak samostatně nelze?

Ano, to vím. Jde o to, že já chci dát do OET ty týmy, které jsou nyní v samostatných ligách. Tzn. že ve složce "jine" nejsou, takže jediným řešením je si je osobně přepsat/vytvořit v TeamEditoru.

Ano, to je mi jasné. Např. ve 2. slovenské lize ten počet týmů narostl, takže upravit počet týmů v lize budu muset i tam.

LinDan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JindNovo za 10.07.17 17:19

Pro spuštění kompilace tam musí být nějaký tým i když nebude nijak dále využíván.

Ano

Ano Smile

JindNovo
Vedoucí projektu

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro LinDan za 10.07.17 19:38

Děkuji, ale PNG znaky stará verze CSM nebere a znaky v GIF zase neumí zkompilovat LeagueCompiler. :'( Odtud asi cesta nevede...

LinDan

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: