[Podzim 2016] Chyby v aktualizaci

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[Podzim 2016] Chyby v aktualizaci

Příspěvek pro JindNovo za 19.05.17 8:52

I když se všichni autoři co nejvíce snažili, všichni jsme jen lidi, kteří mohou chybovat. Napište nám tedy, jestli jste na něco narazili.
Špatně napsané jméno hráče, jeho národnost či věk? Název týmu, jeho logo, název stadionu nebo jeho obrázek? Má tým zobrazenou špatnou ligovou příslušnost v národním poháru nebo je někde jiná chyba? Může se najít i hráč, jehož hodnocení schopností se výrazně liší, např. 34/45.
Naopak sem nepatří, když si představuje hodnoty hráče o nějaký ten bodík jinak, na to slouží vlastní téma.

Budeme rádi, když nám poskytnete zpětnou vazbu. V příštích verzích se pokusíme vzít ponaučení a udělat hrubek opět o něco méně Smile

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Re: [Podzim 2016] Chyby v aktualizaci

Příspěvek pro petrpetr za 13.07.17 10:35

Zdravím pánové, díky za novou aktualizaci, ale když jsem ji stáhl rozbalil a otevřel, tak zjištuji, že vám v1.lize chybí tým FC Fastav Zlín. Dále jsem tam objevil tým znojma, který už v roce 2016 hrál 2.ligu. Není v tom trošku rozpor nebo je někde chyba?? Dík petr

petrpetr

Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 13. 07. 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 13.07.17 19:56

petrpetr napsal:Zdravím pánové, díky za novou aktualizaci, ale když jsem ji stáhl rozbalil a otevřel, tak zjištuji, že vám v1.lize chybí tým FC Fastav Zlín. Dále jsem tam objevil tým znojma, který už v roce 2016 hrál 2.ligu. Není v tom trošku rozpor nebo je někde chyba?? Dík petr

V tom případě buď nejde o oficiální aktualizaci podzim 2016 (http://csmupdate.forumczech.com/t365-podzim-2016-pozdne-majovy-podzim-download-v2-fix) nebo došlo k nějaké chybě při manipulaci se soubory. V naší aktualizaci podzim 2016 rozhodně není Zlín ve druhé lize.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 352
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: