Přihláška - Mathesik

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Přihláška - Mathesik

Příspěvek pro Mathesik za 22.02.17 9:25

Ahoj Smile asi mě znáte z FB jako https://www.facebook.com/Mathesik.

Rád bych se podílel na tvorbě soupisek pro CSM, je to moje srdeční záležitost a už dlouho jsem nad tou možností uvažoval.
Teď mám konečně spoustu času a dokonce i v práci možnost zabývat se na PC v podstatě čímkoliv,(nemluvě o tom že i ve svém volnu věnuju CSMku dost času).

A tak to zkouším, samozřejmě nepočítám s tím že dostanu nějakou zvučnou ligu, rád se budu podílet na jakékoli soutěži zaběhnuté již dávno, či přijmu novou výzvu.
Myslím si že fotbalový rozhled mám na dobré úrovni a chuť podílet se na legendě přímo obrovskou Smile
Slušná znalost jazyků mi dovolí orientovat se i na zahraničních webech a diskuzích kde se dá mnohdy zjistit spousta detailů i o relativně neznámých hráčích a klubech.
Rád bych se přičinil na tom aby právě ta moje soutěž nebo můj tým byla objektivně ohodnocená vzhledem k co největšímu počtu týmů a lig ostatních a zároveň bych rád pomohl i s vybíráním fotek stadionů a obrázků zobrazujících se při zápasech.

Snad moje přihláška nepůsobí přehnaně formálně, snažím se dát najevo že nejsem úplný hovado Smile

Dík za čas, Mates.

Mathesik

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 22. 02. 17
Oblíbená liga/klub : Preatorians FC

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška - Mathesik

Příspěvek pro Nezmar za 22.02.17 18:53

Pokud se chcete připojit ještě k podzimní aktualizaci, která je již ve velmi pokročilém stádiu, tak kromě toho, co je napsáno v infu, jsou možnosti následující:
1) Vytvořit ligy států, které byly dosud zastoupeny jen jednotlivými týmy. Jde především o slabší evropské státy neobsažené už v loňské aktualizaci jaro 2016. Neevropské ligy jsou až na výjimky volné všechny. V případě konkrétního zájmu potvrdíme, zda je daná liga opravdu volná, situace se rychle mění. 2) Doplnit druhé ligy u států pouze s nejvyšší soutěží. 3) Rozšířit výběr evropských a světových týmů (Ostatní týmy), které svou ligu dosud nemají. 4) Je tu i možnost podílet se například na aktualizaci 2. slovenské ligy. Především pro zájemce z SR.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 351
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mathesik za 23.02.17 12:35

Já bych se hlavně rád dozvěděl kterou ligu by upřednostňoval širší okruh autorů. A kdyby to pro mě nebyla úplně španělská vesnice tak bych se do toho hned pustil.
Mathesik

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 22. 02. 17
Oblíbená liga/klub : Preatorians FC

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 23.02.17 16:49

Poslána PM.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 351
Datum registrace : 25. 09. 14