Přihláška - Vasil51

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Přihláška - Vasil51

Příspěvek pro Vasil51 za 28.05.15 14:35

Zdravím celý vývojářský tým CSM.

Jmenuji se Pavel Prchlík a rád bych se podílel na tvorbě soupisek. Sledování fotbalového dění je mým každodenním chlebem, a tak si říkám, proč nespojit příjemné s užitečným a nezkusit předat své znalosti a postřehy prostřednictvím mého oblíbeného CSM.

Mým hlavním cílem je přinést hráčům australskou A-League, kterou podrobně sleduji již několik let. Australský fotbal rok od roku roste (viz letošní triumf Socceroos na Asijském poháru, triumf WSW v loňském ročníku asijské Ligy mistrů atd.), takže ve společnosti ostatních lig se ve hře určitě neztratí. Dodám, že v minulosti jsem se podílel na tvorbě australských mužstev do OST.

Pomohl bych vám rád také s ligami na Britských ostrovech. Jakožto dlouholetý fanoušek Blackburnu Rovers se o fotbal na Britských ostrovech zajímám skutečně zevrubně, mimo jiné jsem také v kontaktu s několika anglicky mluvícími fanoušky, se kterými pravidelně rozebírám fotbalové dění nejen v Anglii. Přijde mi, že poslední dobou jsou skotské a především druhá anglická liga nejméně zdařilé (hodnocení, chyby v národnostech, chybějící hráči, chybné posty...) a právě to bych chtěl do budoucna změnit a napravit.

S prací v týmu nemám žádný problém a na věci týkající se fotbalu si najdu čas za všech okolností.

Budu se těšit na naši případnou spolupráci.

Vasil51

Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 04. 04. 15
Oblíbená liga/klub : Blackburn Rovers

Návrat nahoru Goto down

Re: Přihláška - Vasil51

Příspěvek pro JindNovo za 28.05.15 15:08

Posun do další části, budu posílat PM...

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 998
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: