Rozhovory s fotbalisty- 3. časť: Přemysl Kovář

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Rozhovory s fotbalisty- 3. časť: Přemysl Kovář

Příspěvek pro arsenalmanfc za 06.04.15 15:18

Dnes spovedáme bývalého brankára Slovana Liberec Přemysla Kovářa. Přemysl okamžite odpovedal na otázky za čo mu ĎAKUJEME! Prijemné čítanie!

1. Odkedy si sa začal zaujímať o futbal?
PŘEMYSL: Začal som hrávať dosť neskoro, až okolo 13 rokov.

2. Značka tvojich prvých kopačiek?
PŘEMYSL:  Moje prvé kopačky samozrejme gumotextilky.

3. Vždy si chcel byť brankár?
PŘEMYSL: Začínal som ako útočník, chcel som dávať góly, ale v jednom zápase nám dávali " Pěkně naprdel" a nášho brankára to prestalo baviť, tak som si tam stúpol a už som u toho zostal.

4. Ako hodnotíš angažmán v Liberci?
PŘEMYSL: Tak angažmán v Liberci hodnotím iba kladne, chytal som pravidelne ligu, z ktorej sme sa dostali do Európskej Ligy a v nej urobili kus roboty, takže na toto obdobie veľmi rád spomínam.

5.Tvoj futbalový vzor?
PŘEMYSL: Oliver Kahn.

6. Ako vychádzaš zo spoluhráčmi?
PŘEMYSL: Všade kde som bol sme mali super partu, a výnimkou nie je ani izraelská Haifa, chalani v kabíne sú fajn, trávim s nimi veľa času aj mimo tréningov takže paráda.

7. Ako sa ti páči v Izraeli?
PŘEMYSL: Páči sa mi tu veľmi, a veľmi radi by sme tu zostali dlhšiu dobu než iba na jednu sezónu, ale bude záležať na výsledkoch a ako sezóna dopadne, verím že sa zachránime a ja si tu pobyt predĺžim.

8. Ako sa tvoj život zmenil po pretupe do Hapoelu Haifa?
PŘEMYSL: Tak ja som tých futbalových zmien zažil veľa, takže pre mňa to žiadna novinka nebola, našiel som si tu s rodinou byt, príjemnou zmenou je miestne počasie to najviac ocenia deti, ktoré sú stálne pri mori na piesku. Naučiť sa poriadne po anglicky sa tiež bude hodiť, takže zmeny iba príjemné.

9. Chcel by si po sezóne prestúpiť?
PŘEMYSL: Zatiaľ tieto veci neriešim, som tu rád, uvidíme ako dopadne sezóna a potom to budem
riešiť.

10. Čo vidíš za slabou formou Liberca?
PŘEMYSL: Nijako by som sa do toho nepúštal, určite to nebude len na dve vety, ale prajem im nech sa z toho dostanú a nabudúci rok budú silnejší.

11. Poznáš Czech Soccer Manager?
PŘEMYSL: Teraz už áno Very Happy

12. Aké máš koníčky okrem futbalu?
PŘEMYSL: Rád si chodím v zime zahrať hokej s chalanmi, ale teraz mi to nevyšlo kvôli tomu angažmánu takže mi zostali len golf a rybárčenie.

KRÁTKE OTÁZKY :

Tvoja obľúbená farba: ŽLTÁ
Tvoj obľúbený hudobný žáner: SUMMER OF 69- BRYAN ADAMS
Tvoje obľúbené číslo: 16
Tvoje obľúbené jedlo: PEČENÉ KOLENO

arsenalmanfc
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 125
Datum registrace : 30. 09. 14
Oblíbená liga/klub : Arsenal London FC

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru