aktualizace týmů?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

aktualizace týmů?

Příspěvek pro Shadou za 28.03.15 16:51

Zdravím,
jsem tu nový, kdysi jsem csm hrál, pak jsem nevím proč přestal a nyní když jsem hledal fotbalový manažer, tak jsem zavítal na stránky a zjistil, že je celkem nový, tak jsem neváhal a stáhnul. Co mě tam totiž potěšilo byl editor. V té verzi co jsem hrál tenkrát nebyl a tak když jsem hrál ligu, kde byli úplně jiný hráči, než byli ve skutečnosti, tak mě to moc nebavilo. Ten editor mě nadchnul z toho hlediska, že jsem si říkal, že když po zimním přestupovém období hráči změní dresy, tak si to v editoru upravím, hráče z jednoho týmu smažu, v jiném, kam přestoupil ho vytvořím a bude. Hraju převážně španělskou ligu, tak se mi jedná hlavně o ní...jenže když jsem teď editor hráčů zapnul, tak jsem v tom nikde nevykoumal, jak si najdu třeba Barcelonu a změním si hráče dle aktuálního stavu, abych nemusel čekat vždy na aktualizace oficiální...ted by měla být v půlce dubna cca a tam by to mělo být na letošní ročník aktualizované, ale i tak bych si to chtěl občas upravit sám abych nemusel čekat, jde to v tom editoru nějak? Děkuji předem zkušenějším za radu

Shadou

Shadou

Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 28. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: aktualizace týmů?

Příspěvek pro JindNovo za 30.03.15 7:38

Pro editory je ve stejné složce návod, ale provedu lehké shrnutí.

Editor slouží (nejen) pro editaci souborů s týmy, které jsou v příslušné složce roztříděny podle lig a označeny kódovým názvem.
S hrou jsou ale šířeny soupisky z Podzimu 2013. My, jakožto pokračující oficiální aktualizace, ale dané soubory nezveřejňujeme, takže uživatelská úprava soupisek je vyloučena.

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 998
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro dani.filth za 26.05.17 18:10

Zdravím, a kde najdu kódy pro týmy? Chtěl bych si v editoru upravit soupisky a nevím, jak který tým pojmenovat nebo podle jakého klíče mám názvy týmů zadávat, u většiny z nich mi to nefunguje, např Bohemians 1905

dani.filth

Počet příspěvků : 3
Datum registrace : 23. 02. 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JindNovo za 29.05.17 16:50

Kódy pro scénáře(!) jsou >ZDE. Dají se leda použít ještě pro tvorbu vlastních soupisek, kde soubory s týmy budou mít stejné názvy a z Oficiální aktualizace se pak přiřadí příslušná grafika (znaky, stadiony, dresy).

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 998
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics