Liga Saudské Arábie

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Liga Saudské Arábie

Příspěvek pro Allys za 04.01.15 13:12

V ostatních světových týmech je Al-Hilal Riyad, je potřeba odstranit, nedělal jsem to, protože počet týmů v OST se díky novým ligám furt mění, tak byste si to stejně asi museli opravovat. Jinak by mělo být všechno OK, jsou tam i nějáké arabské zápasové motivy apod. Liga by měla být docela vyrovnaná, zábavná. Bohužel trošku stará, protože, co jsem sledoval se moc mladí Arabové nehrnou do fotbalu. Takže je liga taková starší. Jo, při zkoušení mi trochu blbnul motiv u repre, každopadně, kdybyste něco našli, tak piště, upravím.
Je to jen čistá offi aktualizace + saudská arábie, takže si to poupravujte do svýho csm. Smile
http://uloz.to/xS5R6QJM/sauupdate-rar

Allys

Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 28. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Liga Saudské Arábie

Příspěvek pro LuckyCharlie za 05.01.15 16:32

Mám problém .. Když tuto ligu nahodím a přepíšu se složkou kde už mám "Všechny ligy .. v4.1" spoustu lig se mi smaže, ale + SAU tam je .. Když se to snažím překopírovat právě "Všemi ligami" tak se to sice přepíše, ale SAU tam není (ačkoliv jako soubory v update složce najdu) nevíš co s tím Allysi ?

LuckyCharlie

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 05. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Allys za 05.01.15 17:06

Jak jsem psal, ten update je jenom officiální aktualizace + saudsko-arabská liga. Takže, když to chceš připojit k těm všem ligám, tak si musíš přidat Saudsko-Arabskou ligu do souborů toho 4v1, víceméně postupovat podle editačního návodu, jen s tou obměnou, že místo vytváření souborů je budeš přidávat, případně připisovat. Hlavně na nic nezapomenout a pořádně to po sobě zkontrolovat.

Allys

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro LuckyCharlie za 06.01.15 6:20

Allysi .. Vím, že otravuju, ale měl bych zájem jak o tuhle. Tak i o Izraelskou ligu .. Nemohl by jsi mi nahodit odkaz toho editačního manuálu. (Nejraději bych byl. Kdybys mi to tedy udělal ty sám Very Happy)

LuckyCharlie

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 05. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Allys za 06.01.15 17:23

http://uloz.to/xsBci1Vd/4visrupdate-rar tak jsem to připojil k tomu 4v1, opravil jsem tam i tu Estonskou ligu a žádný tým tam není duplikovan, takže pohoda Very Happy

Allys

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: