[Deníky] Motivační soutěž?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

[Deníky] Motivační soutěž?

Příspěvek pro Kapsid za 02.01.15 22:51

Zdravím, všiml jsem si, že na webu nám skomírají deníky (poslední byl někdy v listopadu). A tak mě napadlo, že bychom mohli uspořádat třeba nějakou menší soutěž o nejlepší deník. Klidně se do toho angažuju.

O ceně(cenách) bychom museli podiskutovat, každopádně třeba jako motivační cena mě napadl motiv na počest vítěze, který by se mohl zařadit do hry. Když tam jsou motivy s odkazem na toto forum, tak by nevadilo kdyby tam byl třeba jeden, kde by bylo dejme tomu: Nejlepší deník 2014 a třeba jméno autora,logo týmu.. Toť můj nápad, myslím že by to mohlo být originální.

Každopádně bych soutěž udělal až po případném vydání doplnění aktualizace (pokud bude) a nechal skončit někde kolem předpokládáného data vydání jara. Hodnocení bychom mohli nechat na čtenářích na webu. Je tu možnost i na hodnocení autorů, ale to by se nikdo z nás asi neměl zúčastnovat.

Možná se vám ten nápad třeba nelíbí, stačí říct. Ale deníky k CSM vždy patřily a byla by možná škoda nic s tím sestupným trendem nedělat.
Takhle většina lidí jen postne nějaký screen na fb a nic víc nevyprodukuje..

Kapsid

Kapsid

Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: [Deníky] Motivační soutěž?

Příspěvek pro matasoukup za 08.01.15 14:39

Není to špatný nápad, když se to dopracuje Smile Je pravda, že deníky nám skomírají, což je mi jako zkušenému autorovi líto. Ta stará dobrá generace obsahující reactiona, schejjbise, Larse a spol. je bohužel pryč. Mě je to velmi líto, že se neobjevují noví autoři a staří to balí. Já sám chystám na deníkové sekci jeden deník z islandské ligy spolu s Markem Krejčou, kterého znáte pod jménem Wyrden. Ten chystá finskou ligu. Bohužel ale trend deníků pomalu upadá a myslím, že mám pravdu, že později se bude muset celá deníková verze zrušit. Co se začalo dělat na hráčských aktualizacích, je to celé deníkové a scénáristické sekci jen na škodu. Deníkům nejspíše bohužel zanedlouho odzvoní.

matasoukup

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 08. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lars za 08.01.15 16:09

Já nic nebalím, kromě kufrů na dovolenou Very Happy

Lars
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 127
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro matasoukup za 08.01.15 17:46

Tak proč jsme nikoho z té slavné gardy tak dlouho neviděli? Rve mi to srdce, když tam není už vůbec nic a když přece jen něco je, za moc to nestojí...

matasoukup

Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 08. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro AC torino za 08.01.15 18:28

ja idem pisat novy

AC torino
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 168
Datum registrace : 01. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Matej5115 za 10.01.15 14:30

Času je málo, no na denníky určite nezanevriem Smile určite začnem aj ja niečo vydávať, no treba čas... Smile

Matej5115

Počet příspěvků : 10
Datum registrace : 28. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: