Obecné otázky

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Obecné otázky

Příspěvek pro Funeh za 02.01.15 12:48

1. Mají mojě úspěchy vliv na domácí návštěvnost? Nebo je to určené týmem a ligou od začátku a nemění se to?

2. Když se hraje finále nějaké soutěže (tzn. v realitě není ani jeden tým domácí), funguje to tak i ve hře? Že ani jeden tým nemá výhodu domácího prostředí i když je napsaný první?

3. Co je výsledkem splnění/nesplnění požadavků vedení?

Funeh

Počet příspěvků : 6
Datum registrace : 02. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Re: Obecné otázky

Příspěvek pro Lars za 02.01.15 14:13

1. Mám rád plný stadion, takže tomu také hned na začátku přizpůsobím vstupné. Čím máš slabší tým v lize, tím je pochopitelně více silnějších týmu a čím je soupeř silnější a lepší klub, tím ti přijde více diváků. Když hraješ za Bayern, těžko budeš mít vyprodáno každý zápas, i když to je paradox.

2. Platí takové nepsané pravidlo, když jsi ve finále jako domácí, hraj jako by jsi hrál doma, pokud jsi veden jako hostující tým, tak hrát jako když hraješ u soupeře. Tak to dělám já.

3. Výsledkem může být vyhazov z klubu a nebo zahřátí na tvé duší, že se ti požadavky podařili splnit. Každopádně na zvýšení kapacity, zlepšení trávy a stadionu jim na to kašlu.

Lars
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 127
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Funeh za 02.01.15 14:48

1. Takže domácí návštěvnost je závislá vždy jen na soupeři? To znamená, že když budu válet za Opavu a budu hrávat pravidelně Ligu Mistrů tak mi na domácí ligu stejně příjde jen 2000 diváků?

A stejně tak i naopak, i když budu za Opavu pravidelně vyhrávat LM, tak stejně až budu hrát na Nou Campu tak tam příjde jen 30 tisíc protože jsem Opava?

Funeh

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lars za 02.01.15 14:56

Psal jsem, že je potřeba taky přizpůsobit vstupné. A když budeš pravidelně vyhrávat LM, tak asi ne s týmem, co máš na začátku, ale budeš silnější. Když jsme u Opavy, je pravděpodobnější, že budeš mít vyprodáno se Spartou než s Budějovice například. V Lize mistrů to záleží na taky vstupném, nemůžeš dát na předkolo proti Mariboru 3000, to si můžeš dovolit třeba ve čtvrtfinále proti Barceloně. Záleží také na tvém týmu.

Lars
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 127
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Funeh za 02.01.15 15:23

Pořád mě nechápeš, asi to špatně vysvětluji. Jinak vše myslím v teoretické rovině, za Opavu nehraju. Dejme tomu že budu mít vstupné 100, a na průměrný ligový zápas bude chodit určitý počet fanoušků. Zvýší se tento počet fanoušků pokud zvýším svůj týmový výkon (budu se umisťovat na předních pozicích soutěže - ať už ligy nebo LM) se stejným vstupným a stejnýma průměrnýma soupeřama?

Funeh

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JindNovo za 02.01.15 17:06

Když budeš poslední v tabulce, může ti přijít i celkem velká návštěvnost na někoho, kdo je v ní poblíž tebe než na někoho, kdo je o 8 příček výš.

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Funeh za 02.01.15 17:20

Ok, to mi trošku přiblížilo.

Další věc - nemá někdo nějaký tipy na taktiky? Často prohrávám s týmem o třídu horším když hraju venku. Příjde mi že bonus doma/venku je strašně velkej :/

Funeh

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro VladexAndroid za 11.05.15 13:03

lze nějak diskutovat na http://komunita.csmweb.net/, když nemám profil facebook? díky.

VladexAndroid

Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro JindNovo za 11.05.15 16:10

Bohužel, je to jen přezobrazení FB skupiny bez možnosti tam přímo reagovat.

Nic není tak, jak bychom chtěli, ale chtít je tak strašně málo. TOPlist
JindNovo
Vedoucí projektu

Počet příspěvků : 1000
Datum registrace : 03. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: