Srbská, Kazašská a Černohorská liga

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Srbská, Kazašská a Černohorská liga

Příspěvek pro Kapsid za 01.01.15 23:05

Zdravím tak zde nahrávám své ligy i já a budu rád za hodnocení.

Obsahuje mé ligy:
1.Srbská
1.Kazašská
1.Černohorská(v budoucnu určitě i druhá)

Pack obsahuje i Maďarskou ligu od Adama Fadrného, ale k té se prosím nevyjadřujte, popř. vyjadřujte jejímu autorovi.

Veškerá grafika by už měla být v pořádku, Srbsko obsahuje i ligové motivy.

http://uloz.to/xbApdmPK/update-zip

Kapsid

Počet příspěvků : 56
Datum registrace : 29. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Srbská, Kazašská a Černohorská liga

Příspěvek pro Nezmar za 02.01.15 8:35

Měl bych pár poznámek k Sutjesce Nikšić, jak jsme se o ní bavili. Asi bych trochu přeházel tu sestavu, odsunul na lavičku Matiju Vujoviće (za celý podzim nastoupil v základu pouze dvakrát). Nevím, jaké máš informace o rozestavení. Spíš bych dal:

Janjušević - Stijepović, Ognjenović, Lukić, Igumanović (u něj nevím, jestli hraje přímo obránce, nebo jen def. záložníka, ale každopádně to moc technický hráč se mi nezdál) - Kovačević, Nikolić, Jovović, Štefanović - Vujović, Fukui (ten je spíš křídlo, ale nechal bych v útoku)  

Ten V.Jovović je spíš of. záložník, patří do základu (kromě posledních 4 kol 1.CFL, kdy úplně absentoval, tam byl 12x). Co jsem viděl proti Sherifu, tak je to nejtechničtější hráč zálohy. Asi bych ho i zvedl, dostal už i pozvánku do sen reprezentace.

Dodělal bych na soupisku útočníka Filipa Vorotoviće (1998).

Možná bych také soubor nazval niksic, aby se zobrazovaly malé znaky. U Cetinje se nezobrazuje stadion.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 351
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kapsid za 02.01.15 16:35

Díky za rady. Stadion bude opraven, u Nikšiče tedy pouvažuju nad tvými návrhy Smile

Kapsid

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 03.01.15 14:36

Inak badám že napr. v Kairate chýba Michalík, ktorý tam túto jeseň ešte hral a až po nej odišiel, takže táto liga je trošku zaktualizovaná ak správne chápem.-)

Súpisky si robil ty osobne ale bol nejaký spoluautor? Bo ja bych to trošku inak hodnotil samozrejme je to subjektívny názor ale napríklad v kairate na mna vyskočia 2 mená Gohou v 13ýápasoch 12 golov, hral v sui, tur, rus okrajovo ale hral ja bych ho radil určite medzi najlepších hráčov a ešte teda smakov reprezentant kazachstanu jeho kapítanán takže by si určite zaslúžil nejakých 41/40 alebo 42/40.

misionar88
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 659

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kapsid za 03.01.15 18:17

Ono to bylo děláno ke konci prosince tak je možné, že už tam něco zaktualizované je:-) Ano dělal jsem to se spoluautor. Hráče jsem se díval a máš pravdu, tomu Smakovovi bych přidal určitě..

Kapsid

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 04.01.15 7:55

Teraz je to už asi jedno a neskoro. Myslím že tých hráčov ktorí by si zaslúžili prerobiť je tam asi viac ja si mrkol iba tento jeden klub a určite bych aj v tomto klube našiel viac takých ale týchto dvoch musel spomenúť.

Inak logo Ordabasy potrebuje zaktualizovať to čo je v hre je už staré.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kapsid za 04.01.15 12:15

To je otázka názoru ty čísla. A to logo jsem ted koukal na ofiko stránkách je jine ale nenasel jsem nikde to nové ktere by se dalo použít. Ale jestli je ta liga tak cela na nic tak ji můžeme nechat a nikam nedávat nemam s tim problém

Kapsid

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 04.01.15 12:22

Áno máš pravdu je to subjektívna vec, každý by to asi spravil inak. Ja som študoval len ten jeden tým a aj to len tak zbežne. K súpiskám kazachstanu by sa mohli vyjadriť aj iní ako ich viadia. Ak majú teda čas to očkom prebehnúť.

Ja myslím, že podobné tomu na ofi stránkach poslal na mail, asi je tam rozdiel v detailoch a možno vo farbách ale určite bude vhodnejšie než to čo je tam teraz, aspon podľa môjho skromného názoru.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kapsid za 04.01.15 12:43

Na ofiko mail jsi to poslal jo? Jsem to tam nemohl najít tak mi kdyžtak řekni v jakém souboru to je Very Happy Ale souhlas to na ofi strankach je daleko lepší než to staré, tak pokud bys takové našel teda bylo by to fajn Smile

Kapsid

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kapsid za 04.01.15 12:44

Jojo dobré už vidím a dám ho tam.

Kapsid

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 05.01.15 8:42

Čo sa týka lôg pre černohorskú ligu, tak sa na to trochu mrkol:

-lovčen: v hre je časť loga priehladná tak našiel nepreihladné,

-mladosť: stránka, na ktorú odkazuje wiki ako na ofi je vlastne funpage a tak hladal a na stránke černohoského futbalového zvazu našiel logo v inej podobne, napodobne aj na stránke transfermarketu je logo iné ako v hre a tiež na stránkach v srbštine je to logo v srbskej verzii a nie v anglickej,

-bokelj: našiel snád lepšie logo, vačšie a už vlastne tak klub sa volá iba FK Bokelj bez kotor čo zmyslo aj z loga.

Všetky logá zasielam na aktualizačný mail, takže tam ich nájdeš.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Kapsid za 05.01.15 15:29

Odesláno na aktualizační mail.

Kapsid

Návrat nahoru Goto down