Estonská liga

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Estonská liga

Příspěvek pro Nezmar za 28.12.14 22:56

Kdyby měl někdo zájem, zde stáhne soupisky pro podzim 14/15 v Estonské 1.lize: http://uloz.to/xASTr7dj/csm-estonska-liga-v-3-rar
Liga je v zásadě funkční a ozkoušená jednou sezónou. Pouze chybí malé znaky a fotka reprezentace, v OET jsou dvojníci 3 původních týmů. U národního poháru jsou ligy u týmů od 4.ligy níže označené poněkud random. Přiloženy jsou zdrojové soubory, čímž dávám volnou ruku různým úpravám/vylepšením/změnám(třeba fotek, obzvlášť stadionů), možných rozšířením o druhou ligu.

Pokud si přejete přebývající OET odebrat, ze zde http://csmupdate.forumczech.com/t106-aktualizace-podzim-2014-prave-vychazi#1292 stažených souborů je odeberete, znovu zkompilujete a v jineinfo.csm snížíte počet týmů o tyto odebrané.

verze2: Úprava některých názvů týmů, sjednocení stadionu Nömme Kalju a Levadie, nahrazení zdvojeného týmu Flora III v národním poháru + změna úrovně ligy a zlomku, umožňující obchodovat i s drahými ligami.

verze3: Opět upřesnění některých názvů klubů a změna finančního zlomku (pokus o větší aktivitu na trhu)

Naposledy upravil Nezmar dne 30.12.14 17:28, celkově upraveno 6 krát

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Počet příspěvků : 351
Datum registrace : 25. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Re: Estonská liga

Příspěvek pro kalixt za 29.12.14 8:59

1 s Like a Star @ heaven Super!
kalixt

Počet příspěvků : 71
Datum registrace : 20. 12. 14
Oblíbená liga/klub : Real Madrid CF

http://csm4fun.webnode.sk

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 11:33

Inak ak hrám za Estonsko badám, že nehrá kvalifikáciu ME....a s pribúdajúcimi novými ligami asi nebude jediná, ktorá je vynechaná, aspon môj odhad.

misionar88
Soupiskář oficiální aktualizace

Počet příspěvků : 659

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 11:40

U některých nových států to bude problém. Navíc se chci ještě podívat na ty stadiony, aby repre nehrála na 500 místném Sportlandu...

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 11:42

A nehrá repre na štadione FC Flory, teda aspon to mi ako prvé vybehlo v google Very Happy

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 11:44

No, nevím jestli jenom na něm, ale Le Coq stadion by měl být hlavní. Za co hraješ?

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 11:48

Pozeral som teraz všetky zápasy, ktoré hrali v tomto roku estonci a všetky odohrali na ihrisku spomínanej Flory.

Hral som za Floru, ale mal stiahnutí ten prvý balík a až teraz badám že je tu opravný, tak to idem prerobiť.-) Chcel som sa opýtať na tú uroveň, pretože chcel kúpiť z Tbilisi jedného hráča hodnota 36/38 a pre tú úrveň 3 odmietol, ale už si to poriešil.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mara za 30.12.14 11:54

To je jedno aké FS alebo TS hráč má. Pokiaľ je v Ostatných tímov, do klubu s úrovňou 3 Ti nepôjde.

Mara

Počet příspěvků : 16
Datum registrace : 29. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 11:56

Já si to uvědomil až včera večer, potom co mi Prosa odmítl belgickou ligu. Tak jsem to ještě změnil na dvojku.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 11:56

To je mi jasné, že fs/ts to neovlivňuje. Ja som sa chcel autora opýtať, či s tým má v pláne niečo robiť, zmeniť úroveň a tak.

Nejaký ten rok tú hru hrám, tak viem ako to tam beží Very Happy

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Mara za 30.12.14 11:58

Ja som si ani nevšimol kto sa pýta, len som intuitívne odpovedal Smile
Tiež som si lámal hlavu, prečo nechce ísť ani po desiatich sezónach na Faery Pašalič Smile

Mara

Počet příspěvků : 16
Datum registrace : 29. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 11:58

Inak ja sa chcem opýtať, kedže ty sa špacializuješ na túto ligu len tak si mrkol ofi stránku Kalevu....ofi názov JK Tallina Kalev u teba Kalev Tallin...predpokladám, že asi zčeštený názov....a ešte otázko či medzi Kalevom a ostatnými týmami z Tallinu to nie je také mestské derby?

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 12:01

No názvy už jsem opravoval. Tohle bych mohl pořešit lépe. Co se týká derby, tak velká část ligy je z Tallinnu, tak jsem tam dal jenom to nejprestižnější Levadia-FLora. To by bylo derby skoro každé kolo.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 12:06

Zatiaľ nepreštudoval všetky kluby, takže ani nevím odkiaľ sú. Najprv som sa dostal k spomínanej Kalev. Takže derby vyjasnené, bola by blbosť hrať každú chvíľu derby s tým súhlasím.

Pár postrehov po prejdení ofi stránok klubov:

- tým JK Narva Trans - ofi stránka - u teba je to JK Trans Narva a zmenil bych logo kedže uvádzaš skratku JK a na logu je anglická verzia FC, nebol problém nájsť také logo, ak chceš môžem ti ho preposlať

- tým JK Sillamäe Kalev - ako krátky názov bych uviedol Sillamäe, majú ho aj na logu a odpadol by problém s krátkym názvom kedže je tu ešte tým Tallinna Kalev, ktorá by si ponechala názov Kalev a nemuselo by tam byť to T.

Toď asi vše.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 13:49

Jo, to zní rozumně, bude zahrnuto ve verzi 3. Z Tallinnu jsou pokud vím Levadia, Flora, Nömme Kalju, Kalev a Infonet. U nás se tomu říká malá derby, ale červený podklad bych jim všem v desetičlenné lize asi nedával  Smile Díky za poznámky.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 13:53

A ako si na tom s financiami? ja som v druhej sezone resp. za polovicou, mám nejakých 430,00 a za tú dobu som kúpil dvoch hráčov, jedného predal a dvoch vymenil. Na nejaké prebudovávanie týmu to teda nevidím dosť dlhú dobu.-)

A niet za čo.-)

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 14:03

No nad financemi se zamyslím. Tam je hlavně obrovský rozdíl, za co člověk hraje. Ve Floře (už úroveň 2,z4) jsem na začátku třetí sezóny měl 1,5 milionu (titul, pohár csm, 3.předkolo LM, 4. predkolo EL, nákupy žádné, pracoval jsem s tím, co jsem měl). Občas přilétla i nabídka ze západu, u těch, co překročili 41/41, kdybych přijal, jsou to slušně peníze na vykoupení ligy. Takové Johvi, to by byla bída s nouzí.

Ta změna je určitě možná, ještě si chci něco vyzkoušet.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 14:18

Ja mám na začiatku 3. sezony 1,300,000 ale ak by som nevyhral ligu tak nemam 400,00 za účasť v CSM poháre. Ponuka zo západu neprišla a mám problém na trhu predať hráčov, ponúkam ich o 100,00 pod cenu a nanajvíš mi kúpia nejakého mladého nekvalitného čo bol za 70,00. Pobadal že povačšine nakupujú iba rtymy a trh stojí za sezonu okolo 10 prestupov.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 30.12.14 14:32

Až budu na svém počítači, zkusím jiný zlomek, a uvidíme, co to udělá. Já jsem si ani moc nákupů z r-týmů nevšiml. Pár hráčů z trhu šlo do Polska (pro svou nekvalitu ze hry zmizeli). Jinak je to takové stojaté a peněz moc není, což na druhou stranu není nerealistické, ale ani dobré pro hru. S tím souhlasím.

Uvažoval jsem nad druhou ligou (tím se vykupování rtymy přesune do druhé, kde to tolik nevadí), ale zavrhl jsem to, protože po pár sezónách by první ligu tvořily jen nejsilnější kluby a jejich béčka, která jsou ve skutečnosti možná kvalitnější než závěr první ligy.

Nezmar
Manažer lidských zdrojů

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 30.12.14 14:35

Mne osobne nevadí že ich kúpili rtymy, ale že ligové kluby takmer nenakupujú. A veru druhá liga kde je kopec b-týmov to nie je nič moc, za chvíľu by boli v prvej a to sa mi nepozdáva, hrať s b-týmom.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Lars za 30.12.14 14:48

V Estonsku ve 2. lize jsou 3 B-týmy. V Litvě a Lotyšsku jestli dobře koukám není ani jeden.

Lars

Počet příspěvků : 127

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro misionar88 za 31.12.14 11:29

Inak pri výbere voľby All-star ligy pri týmoch ktoré nemajú malé znaky sa zobrazujú znaky flory, levadie a kalju. Tu by bola možnosť zaslať Novovi logá est ligy a aj lit ak bude hotová nech to hodí do malých znakov a skompiluje. Aspon to už bude pripravené na jarnú aktuálku.

misionar88

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Nezmar za 31.12.14 11:47

Ano, až bude celé Pobaltí, zašlu to kompletně + Připravuji motivy reprezentací

Nezmar
Manažer lidských zdrojů